مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • با حضور مدیر مرکز خدمات چهارمحال و بختیاری صورت گرفت

   دیدار با مدیر حوزه علمیه امام صادق (علیه‌السلام) شهر فارسان

   کد: 18767
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
   شهرکرد/ مدیر مرکز خدمات استان چهارمحال و بختیاری و مدیر حوزه علمیه برادران امام صادق(علیه‌السلام) شهر فارسان دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار با مدیر حوزه علمیه امام صادق (علیه‌السلام) شهر فارسان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، حجج اسلام مختاری مدیر مرکز خدمات استان و علیمردانی مدیر حوزه علمیه برادران امام صادق(علیه‌السلام) شهر فارسان دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار حجت الاسلام مختاری گفت: استان چهارمحال و بختیاری با وجود محرومیت در توانمندسازی خانواده طلاب موفق بوده است.
   وی ضمن اعلام آمادگی برای حل مشکلات طلاب مدرسه علمیه امام صادق (علیه‌السلام)، اظهار داشت: طلاب مدارس علمیه باید بدون هیچ دغدغه‌ای به تحصیل علوم دینی بپردازند.
   در ادامه، مدیر حوزه علمیه امام صادق (علیه‌السلام) بیان کرد: امروز مرکز خدمات پناهگاهی مطمئن برای طلاب و روحانیون است، لذا بررسی مشکلات طلاب را از مرکز خدمات خواستاریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.