مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب استان گیلان بررسی شد

   کد: 18823
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
   رشت/ در دیدار معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و استاندار گیلان مشکلات مسکن طلاب استان بررسی شد.
   مشکلات مسکن طلاب استان گیلان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجج اسلام و المسلمین رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات کشور و لاکانی مدیر مرکز خدمات استان با دکتر زارع استاندار گیلان دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای این دیدار، معاون مسکن مرکز خدمات گزارشی از فعالیت‌های این مرکز به طلاب و روحانیون اعم از شیعه و سنی، خواهر و بردار و ایرانی و غیر ایرانی ارائه کرد.
   وی همچنین به تبیین برخی مشکلات طلاب و روحانیان استان در بخش مسکن پرداخت و گفت: معاونت مسکن مرکز خدمات تلاش کرده است با اتکال به خداوند متعال و توجهات مقام معظم رهبری باری از دوش طلاب و روحانیان در زمینه مسکن بردارد.
   حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان در این جلسه بیان کرد: بر اساس رویکرد هدفمندی مرکز خدمات، عناصر تأثیرگذار در تبلیغ و مأموریت حوزه در اولویت ارائه خدمات قرار دارند.
   وب به خدمات مرکز ویژه معمرین و خانواده‌های مرحومین اشاره کرد و گفت: در گذشته بعد از اینکه روحانیون فوت می‌کردند کسی نبود که از خانواده آنها حمایت کند و آنها با مشکلات بسیاری مواجه می‌شدند ولی امروز مرکز خدمات تلاش می‌کند در حد بضاعت خود از آنها حمایت کند.
   مدیر مرکز خدمات استان افزود: خدمات مرکز در حوزه سلامت تنها محدود به درمان نیست، بلکه بحث پیشگیری از بیماری‌ها را مورد توجه قرار داده است. سنجش سلامت طلاب جدیدالورود به حوزه و استادان و ائمه جمعه و برگزاری کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت در راستای این رویکرد انجام می‌شود.
   دکتر زارع استاندار گیلان نیز ضمن خوش آمد گویی، خواهان افزایش تعامل مرکز خدمات با سایر دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی استان شد و آمادگی خود را برای همکاری با مرکز خدمات اعلام کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.