مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت در مدارس علمیه استان کرمانشاه برگزار می‌شود

   کد: 18875
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
   کرمانشاه/ مدیران مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه به‌منظور برگزاری کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت در مدارس علمیه استان دیدار و گفتگو کردند.
   کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت در مدارس علمیه استان کرمانشاه برگزار می‌شود

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام والمسلمین ضیغمیان مدیر مرکز خدمات استان و کارشناس سلامت این مرکز به منظور هماهنگی برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت در مدارس علمیه با دکتر مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و حجت الاسلام و المسلمین افشار مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.
   در این جلسه مقرر شد جدول زمان‌بندی برگزاری کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت در مدارس علمیه سطح استان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار بگیرد و دانشگاه نیز کارشناسان مربوط به موضوعات کارگاه‌ها را به مدارس معرفی کند.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین ضیغمیان در این جلسه ضمن تشریح فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ارتباط بیشتر دو مجموعه را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.