مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات طلاب اهل سنت استان سیستان و بلوچستان بررسی شد

   کد: 18960
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
   زاهدان/ سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان به‌منظور بررسی مشکلات طلاب اهل سنت استان دیدار و گفتگو کردند.
   مشکلات طلاب اهل سنت استان سیستان و بلوچستان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مهدی نژاد سرپرست این مرکز و حجت الاسلام و المسلمین بی‌نیاز قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان به‌منظور بررسی مشکلات طلاب اهل سنت دیدار و گفتگو کردند.
   سرپرست مرکز خدمات استان در ابتدا گزارشی از فعالیت‌های این مرکز به طلاب و روحانیون اهل سنت ارائه کرد و سپس به تشریح فعالیت‌های معاونت‌های مختلف مرکز پرداخت.
   وی برنامه‌ریزی دقیق در خصوص سرکشی به مدارس علمیه اهل سنت سیستان و بلوچستان را خواستار شد و بیان کرد: یکی از اهداف مرکز خدمات در ارائه خدمات هدفمند به طلاب و روحانیون شیعه و سنی استان، تبیین دقیق برنامه‌ها و خدمات مرکز است، لذا نیاز است که طلاب و روحانیون استان برای بهره‌مندی بهتر از این خدمات، اطلاعات کافی از آنها داشته باشند.
   وی در پایان با توجه به شرایط خاص روند صدور خدمات کارت برای طلاب و روحانیون اهل سنت استان، برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای تسریع در صدور خدمات کارت طلاب و روحانیون اهل سنت را خواستار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین بی‌نیاز در این دیدار گزارشی از پرونده‌های طلاب اهل سنت استان ارائه کرد و سپس مقرر شد به‌منظور ارتقای تعامل دو مجموعه این جلسات مشترک افزایش یافته و درباره نحوه همکاری‌ها گفتگو شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.