مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • کارگاه آموزشی ارتقای سلامت در شهرستان بروجن برگزار شد

   کد: 19010
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
   شهرکرد/ کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت در مدرسه علمیه الزهرا (س) شهرستان بروجن با موضوع شاخصه‌های سلامت روان برگزار شد.

   کارگاه آموزشی ارتقای سلامت در شهرستان بروجن برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت در مدرسه علمیه الزهرا (س) شهرستان بروجن با موضوع شاخصه‌های سلامت روان برگزار شد.
   در این کارگاه، خانم بنائیان بیان کرد: سلامت روان چیزی جدا از تعریف کلی سلامت نیست، چراکه روان با تمامیت انسان رابطه دارد و زمانی میسر می‌شود که فرد هیچ احساس ناخوشایند و نامطلوبی از زندگی نداشته باشد. بنابراین احساس امنیت خاطر، شادمانی به موقع، اندوه به موقع و انرژی به اندازه، می‌تواند نشان دهنده سلامت روان باشد.
   وی گفت: به ندرت پیش می‌آید که فرد وضعیت جسمی غیر طبیعی داشته و سلامت جسم او مختل شده باشد اما از نظر روان هیچ مشکلی نداشته و کاملاً در وضعیت مطلوب و مناسب باشد، مانند بیماران اسکیزوفرنی که ابتدا یک بخش جسمی یعنی مغز او دچار اختلال می‌شود و تغییراتی در آن رخ می‌دهد که موجب نبود تعادل عملکرد شده و تظاهرات روانی آن به‌صورت بیماری اسکیزوفرنیا بروز می‌کند.
   در ادامه کارشناس این کارگاه مطالبی را در مورد سلامت روان و خانواده بیان کرد و به پرسش‌های حاضرین پاسخ داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.