مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • سرپرست مرکز خدمات سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد

   کد: 19028
   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
   زاهدان/ سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان به منظور بررسی مشکلات طلاب و روحانیون استان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کرد.
   سرپرست مرکز خدمات سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مهدی نژاد سرپرست این مرکز با هدف بررسی مشکلات طلاب و روحانیون استان با آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و گفتگو کرد.
   آیت الله محامی در این دیدار، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات مرکز خدمات و تلاش همکاران مجموعه مرکز خدمات استان در ارائه خدمت بی‌منت به طلاب و روحانیون شیعه وسنی استان، پیشنهادهایی را برای رفع مشکلات معیشتی طلاب استان ارائه کرد و گفت: بحث مسکن یکی از مهم‌ترین مشکلاتی است که حوزویان استان با آن مواجه هستند و باید برای رفع این مشکلات اقدامات لازم انجام شود.
   وی در پایان، برای همکاری با مرکز خدمات به منظور رفع مشکلات مسکن طلاب استان قول همکاری و مساعدت داد.
   در ابتدای این دیدار، سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ایام اربعین سید و سالار شهیدان(ع) به محضر نماینده ولی فقیه و امام جمعه زاهدان، گزارشی از برنامه‌های مرکز خدمات به طلاب و روحانیون شیعه و سنی استان ارائه کرد.
   وی در ادامه با اشاره به مشکلات مسکن طلاب و روحانیون شیعه و سنی استان، حمایت مادی و معنوی نماینده ولی فقیه برای کاهش این مشکلات را خواستار شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.