مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • عیادت از رئیس سابق ستاد تفسیر قرآن کریم استان یزد

   کد: 19195
   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
   یزد/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد از رئیس سابق ستاد تفسیر قرآن کریم استان عیادت کرد و در جریان آخرین وضعیت درمانی وی قرار گرفت.
   عیادت از رئیس سابق ستاد تفسیر قرآن کریم استان یزد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد، حجتالاسلام و المسلمین گلمحمدی مدیر مرکز خدمات استان و جمعی از مسئولان سازمان تبلیغات و دفتر امام جمعه یزد از حجت الاسلام و المسلمین حسین نبی پور، استاد اخلاق و مفسر قرآن کریم، عیادت کردند.
   در این دیدار، همسر حجت‌الاسلام و المسلمین نبی‌پور از حضور مدیر مرکز خدمات استان قدردانی کرد و گفت: حجت الاسلام و المسلمین نبی پور 5 سال است به بیماری مبتلا شده و در بستر بیماری به سر می‌برد.
   شایان‌ ذکر است، حجت‌الاسلام و المسلمین نبی‌‌پور سمت‌های مختلفی از جمله امام جمعه موقت شهرستان میبد، رئیس ستاد اقامه نماز و همچنین رئیس ستاد تفسیر قرآن کریم استان را به عهده داشته است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.