مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • ائمه جمعه استان یزد با فعالیت‌های مرکز خدمات آشنا شدند

   کد: 19196
   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
   یزد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد با حضور در گردهمایی ائمه جمعه استان گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات ارائه کرد.
   ائمه جمعه استان یزد با فعالیت‌های مرکز خدمات آشنا شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد، حجت الاسلام و المسلمین گل محمدی مدیرکل مرکز خدمات استان با حضور در گردهمایی ائمه جمعه استان، گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات استان ارائه کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان به برنامه عاطفی و فرهنگی این مرکز اشاره کرد و گفت: دیدار با معمرین و تکریم آنان و اعزام خانواده روحانیون معمر و مرحوم به مشهد مقدس از جمله برنامه‌های عاطفی مرکز خدمات هستند.
   وی افزود: برگزاری اردوهای تفریحی، همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی، همایش پیوندهای آسمانی ویژه زوج‌های جوان طلبه و ضیافت نور در ماه مبارک رمضان، بخشی از برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات هستند.
   حجت الاسلام و المسلمین گل‌محمدی با اشاره به برنامه‌های مرکز خدمات در زمینهٔ بهداشت و سلامت گفت: مرکز خدمات با عقد قرارداد با یکی از شرکت‌های بیمه‌ای در تلاش است هزینه‌های پزشکی خانواده‌های طلاب کاهش یابد و آنها در خصوص این هزینه‌ها کمترین دغدغه را داشته باشند.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.