مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار با طلاب مدرسه علمیه ولی‌عصر (عج) تبریز

   کد: 19350
   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
   تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات استان آذربایجان شرقی و برخی از مسئولان این مرکز با حضور در مدرسه علمیه ولی‌عصر (عج) تبریز با مدیر و طلاب این مدرسه دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار با طلاب مدرسه علمیه ولی‌عصر (عج) تبریز

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیرکل مرکز خدمات استان و برخی از مسئولان این مرکز با حضور در مدرسه علمیه ولی‌عصر (عج) تبریز با مدیر و طلاب این مدرسه دیدار و گفتگو کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان با تقدیر از حجت‌الاسلام ارجمند مدیر مدرسه علمیه ولی‌عصر (عج)، خدمت‌رسانی به طلاب را وظیفه‌ای مقدس و مایه افتخار دانست.
   وی به تأثیر حضور و تعامل خانواده طلاب در برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات اشاره کرد و افزود: امید است جامعه هدف مرکز خدمات در برنامه‌های این مرکز حضور حداکثری داشته باشند.
   گفتنی است، در این جلسه آقایان آقازاده و نیاکار معاونان سلامت و صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان به پرسش‌های طلاب پاسخ داده و راهنمایی‌های لازم برای استفاده مناسب از سامانه سخا را ارائه کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.