مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • کارگاه‌های آموزش پیشگیری و درمان آنفلوانزا در آذربایجان شرقی برگزار شد

   کد: 19544
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
   تبریز/ کارگاه‌های آموزش پیشگیری و درمان بیماری آنفلوآنزای فصلی در مدارس علمیه استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
   کارگاه‌های آموزش پیشگیری و درمان آنفلوانزا در آذربایجان شرقی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، کارگاه‌های آموزش پیشگیری و درمان بیماری آنفلوآنزای فصلی، به همت معاونت سلامت مرکز خدمات و با همکاری اداره کل بهداشت و درمان در مدارس علمیه استان برگزار شد.
   این کارگاه‌ها با توجه به شیوع این بیماری در سطح استان و با حضور کارشناسان اداره کل بهداشت برنامه‌ریزی و اجرا شد و راهکارهای پیشگیری و درمان آنفلوآنزا آموزش و بروشورهای آموزشی به طلاب شرکت‌کننده ارائه شد.
   گفتنی است، این کارگاه‌های آموزشی در مدارس علمیه طالبیه، الزهراء، صادقیه و ولی عصر (عج) تبریز، مدارس علمیه شهرستان‌های اهر، جلفا و هادیشهر و مدارس علمیه سالار شهیدان و ولی‌عصر (عج) شهرستان بناب، برای حدود 550 نفر از طلاب خواهر و برادر برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.