مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در پی همکاری با مرکز خدمات در اجرای طرح سنجش سلامت طلاب صورت گرفت

   تجلیل از پزشکان مرتبط با طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود استان یزد

   کد: 19552
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
   یزد/ در پی اجرای موفق طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود سال 97، از مراکز درمانی و پزشکان طرف قرارداد مرکز خدمات استان یزد تجلیل شد.
   تجلیل از پزشکان مرتبط با طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود استان یزد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد، حجت الاسلام و المسلمین گل محمدی مدیرکل مرکز خدمات استان از مراکز درمانی و آزمایشگاه‌هایی که در اجرای طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود در سال 97 با این مرکز همکاری داشتند قدردانی کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این باره گفت: طرح سنجش سلامت طلاب با رویکرد سلامت‌محوری از سوی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان پیگیری و با همکاری آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و پزشکان طرف قرارداد در کلیه شهرستان‌های استان در سال 1397 انجام پذیرفت.
   وی افزود: این امر مهم میسر نمی‌گردید مگر با همت و تلاش همکاران مرکز خدمات، مراکز درمانی و آزمایشگاهی در سطح استان، لذا بر خود لازم میدانیم از زحمات همه این بزرگواران تقدیر و تشکر کنم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.