مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار با نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان

   کد: 19825
   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
   زاهدان/ مدیران کل امور استان‌ها، معیشت و توانمندسازی و مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان با نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار با نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، آقای نیکزادیان مدیر‌کل امور استان‌ها و مشاور رئیس مرکز خدمات به همراه حجج اسلام و‌المسلمین علائیان و مهدی‌نژاد مدیر‌کل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات کشور و سرپرست مرکز خدمات استان با حضور در منزل آقای مولوی نذیر حمد سلامی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، با وی دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار، آقای نیکزادیان ضمن تقدیر از مجاهدت‌های مولوی سلامی، روند ارائه خدمات مرکز به طلاب و روحانیون اهل سنت را جویا شد و از همکاری علمای اهل سنت در معرفی خدمات مرکز به طلاب و روحانیون تشکر کرد.
   در ادامه آقای مولوی سلامی، ضمن قدردانی از خدمات مرکز، ارائه خدمات یکسان به طلاب و روحانیون شیعه و سنی استان را قابل تقدیر دانست و از همکاری مرکز خدمات استان تشکر کرد.
   وی فعالیت‌های مرکز خدمات را مدیون تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) دانست و افزود: همواره از خداوند متعال آرزوی طول عمر با برکت برای مقام معظم رهبری (مد‌ظله‌العالی) را خواستاریم.





   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.