مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در پی همکاری با مرکز خدمات

   از سرپرست شرکت بیمه آسیای استان سیستان و بلوچستان قدردانی شد

   کد: 19827
   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
   زاهدان/ سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان در دیدار با سرپرست شرکت بیمه آسیا در این استان، از همکاری مناسب این شرکت با مرکز خدمات قدردانی کرد.
   از سرپرست شرکت بیمه آسیای استان سیستان و بلوچستان قدردانی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مهدی نژاد در این جلسه از تعامل به وجود آمده میان مرکز خدمات و بیمه آسیا ابراز خرسندی کرد و گفت: بحمدالله امروزه شاهد این هستیم که امور بیمه‌ای جامعه هدف مرکز خدمات با کیفیت مطلوب و سرعت خوبی در حال انجام است که این امر نشان دهنده توجه بیمه آسیا به جامعه هدف مرکز خدمات است.
   وی خواستار انعقاد قرارداد بیمه آسیا با بیمارستان الزهرا (س) شهرستان زابل و درمانگاه سیدالشهدای شهرستان چابهار شد و افزود: در صورت تحقق این موضوع حجم زیادی از مراجعات طلاب به مرکز کم شده و کمک بسیار مهمی در جهت رفع مشکلات طلاب و روحانیون استان خواهد شد.
   در ادامه، مهندس امینی شهرکی ضمن تشکر از سرپرست مرکز خدمات استان همکاری با این مرکز را توفیقی الهی دانست و گفت: حداکثر تلاش مجموعه بیمه آسیا ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف خود است.
   وی افزود: شرکت بیمه آسیای استان برای کاهش مشکلات جامعه هدف این شرکت، به‌زودی با مراکز درمانی معرفی شده در این جلسه قرارداد همکاری امضا خواهد کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.