مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با موضوع توانمندسازی معیشتی خانواده طلاب

   سومین جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

   کد: 20049
   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
   زاهدان/ سومین جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان سیستان و بلوچستان در سال جاری با موضوع توانمندسازی معیشتی خانواده طلاب در مرکز مدیریت حوزه علمیه برادران استان برگزار شد.
   سومین جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، سومین جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان در سال جاری با حضور مدیران مرکز خدمات و حوزه علمیه برادران و خواهران و مدیرکل اوقاف استان در سالن جلسات مرکز مدیریت حوزه علمیه برادران برگزار شد.
   در این جلسه، حجت‌الاسلام‌ مهدی‌نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان، توجه به مسئله معیشت خانواده طلاب و روحانیون را از مهمترین رویکردهای مرکز خدمات استان دانست و افزود: الحمدلله اقدامات مؤثری در حوزه توانمند‌سازی معیشتی خانواده طلاب در مرکز خدمات انجام شده است و در آینده‌ نزدیک شاهد رشد چشمگیری در حوزه ایجاد مشاغل خانگی و اقتصاد خانواده طلاب خواهیم بود.
   وی به امضای تفاهم‌نامه با اداره‌کل فنی و حرفه‌ای استان و تشکیل هسته‌های عملیاتی برای مدیریت مشاغل خانگی اشاره کرد و اظهار کرد: ان‌شاء‌الله به‌زودی قرارگاه جهادی حضرت خدیجه (سلام‌الله‌علیها) برای حمایت از معیشت خانواده طلاب در استان افتتاح خواهد شد.
   وی همکاری مراکز مدیریت حوزه‌های علمیه برادران و خواهران استان برای اجرایی شدن اهداف این قرارگاه را خواستار شد.
   همچنین، در این جلسه حجج اسلام والمسلمین عزیزی مدیر حوزه علمیه برادران و عرب خالص مدیر حوزه علمیه خواهران و مؤمنی مدیر‌کل اوقاف استان پیشنهادهای خود را برای کمک به راه‌اندازی این قرارگاه ارائه و در این خصوص اعلام آمادگی کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.