مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نود و دومین دوره همایش تلبس در مشهد برگزار شد

   کد: 20059
   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
   نود و دومین دوره همایش تلبس با عنوان «ردای بهشتی» به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات و با همکاری مجتمع فرهنگی ولایت مشهد برگزار شد.
   نود و دومین دوره همایش تلبس در مشهد برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، نود و دومین دوره همایش تلبس با عنوان ردای بهشتی، به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات و با همکاری مجتمع فرهنگی ولایت مشهد 19 تا 22 دی‌ماه در این مجتمع برگزار شد.
   در این دوره هشتاد و هشت خانواده از اقصی نقاط کشور در ویژه برنامه‌های فرهنگی سه روز اقامت در مجتمع ولایت شرکت کردند.
   شرکت‌کنندگان در این دوره تلبس، در روز دوم اقامت از دو کارگاه آموزشی ویژه طلاب در نوبت صبح و همسران معزز ایشان در نوبت عصر با عنوان ردای بهشتی بهره‌مند شدند.
   حجت الاسلام والمسلمین واضحی با موضوع بایدها و نبایدهای تلبس در خانواده طلاب و حجت الاسلام و المسلین ساعیان شیوه‌های موفقیت را طی کارگاهی سه ساعته ارائه کردند.
   گفتنی است، برگزاری کارگاه مشترک خواهران و برادران با موضوع شیو‌ه‌های ارتباط مؤثر زوجین از دیگر برنامه‌های همایش تلبس بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.