مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود حوزه علمیه استان البرز برگزار شد

   کد: 20060
   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
   کرج/ طرح سنجش سلامت طلاب جدید حوزه‌های علمیه استان البرز به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌‌های مرکز خدمات استان برگزار شد.
   طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود حوزه علمیه استان البرز برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، طرح سنجش سلامت طلاب جدید حوزههای علمیه استان با تلاش و پیگیری معاونت سلامت و امور بیمهای این مرکز، طی دو مرحله در هفت مدرسه علمیه اجرا شد.
   در مرحله اول این طرح، طلاب به آزمایشگاه مراجعه کرده و آزمایش‌های مورد نیاز را انجام دادند و در مرحله دوم، پس از بررسی نتایج این آزمایش‌ها و انجام معاینه‌های لازم، پرونده سلامت برای هر کدام از طلاب تشکیل شد.
   شایان ذکر است، ایجاد شناسنامه سلامت به صورت الکترونیکی و فیزیکی، تکمیل فرم روانشناسی‌، انجام معاینه‌های پزشکی و سنجش سلامت از بخش‌های مختلف این طرح است که در سه ماهه اول سال تحصیلی انجام می‌شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.