مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با آیت الله باکویی

   کد: 20087
   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
   رئیس و عضو هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با آیت الله باکویی، استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم، دیدار و گفتگو کردند.
   دیدار رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با آیت الله باکویی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجج اسلام و المسلمین ربانی رئیس و رحیمیان عضو هیئت مدیره مرکز خدمات و آقای نیکزادیان مدیر کل امور استان ها با آیت الله باکویی، از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم، عیادت کرده و از سال‌ها تلاش وی در تربیت شاگردان مکتب امام جعفر صادق(ع) قدردانی کردند.
   آیت‌الله زین‌العابدین باکویی فرزند آیت‌الله اسحاق باکویی در سال 1319 هـ .ش در یکی از روستاهای توابع ساری متولد شد. وی پس از گذراندن دوره ابتدایی در زادگاهش با ورود به قم به تحصیل علوم دینی روی‌ آورد. آیت‌الله باکویی مقدمات را نزد بزرگانی چون شیخ ابوالقاسم نحوی، شهید صدوقی، آقای اعتمادی، آقای حسینی و آقای ستوده فرا گرفت. سپس در دروس سطح شرکت کرد و از محضر آیات عظام مشکینی و سلطانی طباطبایی و امام خمینی(ره)، گلپایگانی و اراکی بهره برد. وی در طول تحصیل، از تدریس نیز غافل نبود.
   مبارزه علیه رژیم ستم‌شاهی، بیش از 50 سال تدریس در حوزه علمیه، تألیف، تبلیغ احکام اسلام، امامت جمعه، تشکیل و تأسیس حوزه علمیه و کتاب‌خانه، از جمله فعالیت‌های آیت‌الله باکویی هستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.