مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات طلاب کارآفرین استان هرمزگان بررسی شد

   کد: 20115
   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
   بندرعباس/ جلسه بررسی مشکلات طلاب کارآفرین استان هرمزگان با حضور مدیران کل معیشت و توانمندسازی و امور استان‌های مرکز خدمات کشور در بندرعباس برگزار شد.
   مشکلات طلاب کارآفرین استان هرمزگان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان، جلسه بررسی مشکلات طلاب کارآفرین استان با حضور مدیران کل معیشت و توانمندسازی و امور استان‌های مرکز خدمات برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین علائیان مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات با اشاره به اهمیت موضوع کارآفرینی و توانمندسازی معیشتی خانواده‌ها، گفت: حفظ شئون طلاب و خانواده‌ها از مهم‌ترین رسالت‌های مرکز خدمات در بحث کارآفرینی و توانمندسازی معیشتی خانواده‌ها و است.
   آقای نیکزادیان مدیرکل امور استان‌های مرکز خدمات در این جلسه گفت: در موضوع کارآفرینی و اشتغال‌زایی، طلاب نباید رسالت اصلی خود را در تبلیغ دین و معارف اسلامی فراموش کنند.
   حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی سرپرست مرکز خدمات استان در ابتدای این جلسه، به معرفی برنامه‌های این مرکز در موضوع توانمندسازی معیشتی خانواده طلاب پرداخت و سپس حاضران در جلسه پیشنهادهای خود را در خصوص بحث اشتغال‌زایی خانواده‌ها بیان کردند.
   در پایان این جلسه مقرر شد به منظور استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان هرمزگان، قرارگاه جهادی حضرت خدیجه (س) در این استان راه‌اندازی شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.