مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قدردانی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان از فعالیت‌های مرکز خدمات

   کد: 20137
   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
   بندرعباس/ نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان در دیدار با مدیران کل معیشت و توانمندسازی و امور استان‌های مرکز خدمات کشور و سرپرست مرکز خدمات استان از فعالیت‌های این مرکز قدردانی کرد.
   قدردانی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان از فعالیت‌های مرکز خدمات

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان، مدیرکل معیشت و توانمندسازی، مدیرکل امور استان‌ها و سرپرست مرکز خدمات استان با آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند.
   آیت الله نعیم آبادی در این جلسه ضمن قدردانی از برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات، به دغدغه خود درباره مشکلات معیشتی طلاب و روحانیون استان اشاره کرد و خواستار افزایش همکاری‌ها برای کاهش این مشکلات شد.
   حجت الاسلام و المسلمین علائیان مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات در این جلسه با اشاره به رویکرد مرکز خدمات در زمینه توانمندسازی معیشتی خانواده طلاب، به برخی برنامه‌های مرکز خدمات در راستای این رویکرد اشاره کرد.
   آقای نیکزادیان مدیرکل امور استان‌ها در سخنانی استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان را برای کاهش مشکلات طلاب خواستار شد.
   همچنین، حجت‌الاسلام و المسلمین میراحمدی سرپرست مرکز خدمات استان گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات استان ارائه کرد و همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان با مرکز خدمات خدمت رسانی به طلاب و روحانیون استان را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.