مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان چهارمحال و بختیاری

   روند کمک‌رسانی به سیل‌زدگان بررسی شد

   کد: 20147
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
   شهرکرد/ جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان چهارمحال و بختیاری برای ساماندهی کمک‌رسانی به سیل‌زدگان با حضور مدیرکل مرکز خدمات، مدیر حوزه‌های علمیه برادران و خواهران و مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در شهرکرد برگزار شد.

   روند کمک‌رسانی به سیل‌زدگان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، جلسه شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان برای ساماندهی کمک‌رسانی به سیل‌زدگان با حضور حجج اسلام والمسلمین مختاری مدیرکل مرکز خدمات، احمدی مدیر حوزه علمیه برادران، رحمانی مدیر حوزه علمیه خواهران و مرتضوی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در شهرکرد برگزار شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان با تشکر از حضور اعضای این شورا و اهمیت این جلسه گفت: فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی روحانیان استان برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان بسیار مهم است.
   وی افزود: فعالیت‌های حوزویان در این زمینه می‌تواند در ایجاد همدلی و وحدت مردم برای تسریع کمک‌رسانی مؤثر باشد.
   مدیر حوزه علمیه برادران استان گفت: گروه‌هایی از طلاب مدارس استان به مناطق سیل‌زده اعزام‌شده‌اند و در حال کمک‌رسانی به سیل‌زدگان هستند.
   وی افزود: حوزه علمیه استان آمادگی اعزام نیروهای بیشتری در این مناطق را دارد.
   مدیرکل تبلیغات اسلامی استان نیز آمادگی طلاب مبلغ استان برای کمک‌رسانی در مناطق سیل‌زده را اعلام کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.