مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • با حضور مدیر اردوگاه‌های مجتمع ولایت

   ظرفیت‌های اردویی استان چهارمحال و بختیاری بررسی شد

   کد: 20184
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
   شهرکرد/ جلسه بررسی ظرفیت‌های اردویی استان چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر اردوگاه‌های مجتمع ولایت در شهرکرد برگزار شد.
   ظرفیت‌های اردویی استان چهارمحال و بختیاری بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، جلسه بررسی ظرفیت های ارودیی استان با حضور مدیر اردوگاه‌های مجتمع‌های ولایت و مدیر حوزه‌های علمیه برادران و خواهران و مدیر مرکز خدمات استان برگزار شد.
   از مهم‌ترین محورهای این جلسه می‌توان به بهره‌گیری از ظرفیت‌های نهادهای حوزوی در سفر طلاب سراسر کشور به استان چهارمحال و بختیاری و استفاده از جاذبه‌های گردشگری این استان، ظرفیت‌های مجتمع‌های ولایت، جلب مساعدت‌های مالی در استان جهت تسهیل در سفر طلاب، تشکیل کارگروه سفر طلاب در استان و تدارک سفرهای داخل استانی و استان‌های هم‌جوار اشاره کرد.
   حجت الاسلام و المسلمین مختاری مدیرکل مرکز خدمات استان در این جلسه به رسالت مرکز خدمات در ارائه خدمات فرهنگی به خانواده‌های طلاب اشاره کرد و برگزاری اردوهای تفریحی برای خانواده‌ها را بسیاری ضروری و مؤثر دانست.
   وی گفت: با هدف رونق بخشیدن به امور فرهنگی خانواده‌ها، اردوهای خانوادگی درون استانی و برون استانی در نظر گرفته شده است که با استقبال خوبی رو به رو بوده است.
   سعید بخشی، مدیر اردوگاه‌های ولایت گفت: ما به دنبال استفاده از ظرفیت‌های موجود در مراکز حوزوی در سراسر کشور هستیم تا سفر ارزان برای خانواده‌ها امکان‌پذیر شود.
   وی از آمادگی مجتمع‌های ولایت در تسهیل سفرهای خانوادگی (فردی و گروهی) و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های این مجتمع به‌خصوص به مشهد مقدس خبر داد.
   در پایان حجت الاسلام والمسلمین احمدی مدیر حوزه علمیه استان ضمن قدردانی از خدمت رسانی به طلاب و روحانیون بر آمادگی مراکز حوزوی در ایام نوروز و تابستان جهت اسکان طلاب و خانواده‌هایشان تأکید کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.