مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • عیادت از حجج اسلام سیبویه و صانعی از معمرین استان یزد

   کد: 20200
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
   یزد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد با تعدادی از معمرین و معنونین استان دیدار کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
   عیادت از حجج اسلام سیبویه و صانعی از معمرین استان یزد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان یزد، حجت‌الاسلام گل محمدی مدیرکل مرکز خدمات استان با حجج اسلام سیبویه و صانعی از معمرین استان دیدار کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
   در این دیدارها نماینده ولی فقیه در استان، مسئول سازمان تبلیغات و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان نیز حضور داشتند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدارها روند ارائه خدمات درمانی به معمرین را جویا شد و اظهار داشت: تکریم معمرین و عیادت از ایشان از رویکردهای مهم مرکز خدمات است و توجه به مشکلات این عزیزان را امری مهم و ضروری می‌دانیم.
   خانواده‌های معمرین نیز ضمن تشکر از حضور مدیرکل مرکز خدمات استان و همراهان، این‌ دیدارها را مایه دلگرمی دانستند و درباره مشکلات خود با مدیر مرکز خدمات گفتگو کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.