مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی مقطع متوسطه استان البرز

   کد: 20234
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
   کرج/ همایش تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی مقطع متوسطه طلاب و روحانیون استان البرز با نمایش فیلم تحسین شده «منطقه پرواز ممنوع» در سینما هجرت کرج برگزار شد.
   تجلیل از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی مقطع متوسطه استان البرز

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه البرز، در این همایش که با حضور آیت الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرج همراه بود؛ حجت الاسلام کیهانی سرپرست مرکز خدمات استان به حاضران در مراسم خیر مقدم گفت.
   وی همچنین از حضور 60 دانش آموز ممتاز تحصیلی به همراه خانواده‌های خود در این مراسم تشکر کرد و گفت: تشکر دیگر را باید از نماینده ولی فقیه در استان داشته باشیم که با حضورشان، مجلس ما را مزیّن کردند.
   سرپرست مرکز خدمات استان تبعیت و پیروی از سخنان نمایندگان ولی فقیه را در استان‌ها را همان تبعیت از منویات مقام معظم رهبری دانست و افزود: باید همیشه و در همه جا دیگران را به بهره بُردن از سخنان نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها و همراهی با ایشان تشویق و توصیه کرد.
   در این همایش که عطرآگین به یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و همچنین سردار سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی بود؛ شاخه گلی نیز جهت تجلیل و تکریم به دانش آموزان ممتاز حاضر در مراسم اهدا شد و در ادامه همه شرکت‌کنندگان در مراسم به تماشای فیلم «منطقه پرواز ممنوع» نشستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.