مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید معاون مسکن مرکز خدمات از پروژه مسکونی «زندگی» مشهد

   کد: 20249
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
   مشهد/ معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از پروژه مسکونی «زندگی» مشهد بازدید کرد.
   بازدید معاون مسکن مرکز خدمات از پروژه مسکونی «زندگی» مشهد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رفیعی معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و آقایان دانش معاون مسکن و مهندس سیبویه مسئول واحد خدمات مسکن استان از پروژه مسکونی «زندگی» مشهد بازدید کردند.
   این بازدید با هدف بررسی میزان پیشرفت پروژه و رفع مشکلات موجود انجام شد. در این بازدید میزان پیشرفت پروژه 50 درصد برآورد شد.
   طی تفاهم‌نامه مرکز خدمات و شرکت بتن ساز تربت، تعداد 80 نفر از طلاب واجد شرایط در این پروژه ثبت‌نام کرده‌اند. شایان ذکر است در جلسه مشترک مرکز خدمات با مدیرعامل پروژه توافق شد در سال 1399 نیز تعدادی از واحدهای این پروژه جهت واگذاری به طلاب در اختیار مرکز خدمات قرار گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.