مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قدردانی امام جمعه سنندج از فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه

   کد: 20280
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
   سنندج/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان با ماموستا رستمی امام جمعه سنندج و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.
   قدردانی امام جمعه سنندج از فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین حسینی فر مدیرکل مرکز خدمات استان با ماموستا رستمی نماینده خبرگان رهبری و امام جمعه جدید شهر سنندج دیدار و گفتگو کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب ماموستا رستمی به عنوان امامت جمعه شهر سنندج، برای وی آرزوی موفقیت کرد و گفت: جامعه روحانیت امروز بیش از گذشته به حمایت‌ها و توجهات شما امید دارد.
   در ادامه جلسه، ماموستا رستمی با بیان اینکه خدمت به روحانیت یک وظیفه است، گفت: من از مرکز خدمات برای خدمات ارزشمند و عزتمندانه‌اش ممنون و سپاسگزارم و در این زمینه رضایتمندی‌های روحانیت خصوصاً اهل سنت به ما رسیده و آن را منعکس کرده‌ایم.
   وی ادامه داد: مقام معظم رهبری مدظله‌العالی با آن نگاه وسیع، بلند و پدرانه، روحانیت را نیز در سایه توجهات خود با مهر و محبت پذیرفته و به آن‌ها رسیدگی می‌کنند که این برای ما مغتنم است و شاکر هستیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.