مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات کردستان انتصاب رئیس جدید اوقاف سنندج را تبریک گفت

   کد: 20281
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
   سنندج/ مدیرکل و معاون سلامت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان و رئیس مرکز بزرگ شهر بانه با رئیس جدید اوقاف شهرستان سنندج دیدار کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات کردستان انتصاب رئیس جدید اوقاف سنندج را تبریک گفت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین حسینی فر مدیرکل و آقای موسوی زاده معاون سلامت مرکز خدمات استان و ماموستا کهنه پوشی رئیس مرکز بزرگ اسلامی بانه با آقای شریفی رئیس جدید اوقاف شهرستان سنندج دیدار کردند.
   در این دیدار، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن قدردانی از فعالیت‌های آقای شریفی در اوقاف بانه و همکاری ایشان با این مرکز، انتصابشان را به عنوان رئیس اوقاف شهرستان سنندج تبریک گفت.
   حجت الاسلام و المسلمین حسینی فر ادامه داد: امیدواریم با نگاه مثبتی که شما نسبت به تقویت دین و روحانیت دارید همکاری‌های دو مجموعه افزایش یابد.
   رئیس اوقاف سنندج در این جلسه با تأکید بر همکاری دو مجموعه برای کاهش مشکلات طلاب گفت: ما نماینده و مجری واقف هستیم و با مصرف وقف در محل خود سعی در تأثیر بیشتر آن داریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.