مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مبلغان طرح هجرت سیستان با فعالیت‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی خانواده طلاب مرکز خدمات آشنا شدند

   کد: 20327
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان در دیدار با مبلغان طرح هجرت منطقه سیستان به تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات پرداخت.
   مبلغان طرح هجرت سیستان با فعالیت‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی خانواده طلاب مرکز خدمات آشنا شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان در جریان سفر به منطقه سیستان و در دیدار با روحانیون طرح هجرت این منطقه، به تشریح فعالیت‌های مرکز خدمات پرداخت و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.
   وی با اشاره به تفاهم‌نامه مرکز خدمات با فنی و حرفه‌ای گفت: یکی از برنامه‌های این مرکز توجه جدی به معیشت و خوداشتغالی خانواده طلاب استان است که در قرارگاه جهادی حضرت خدیجه (س) پیگیری می‌شود.
   حجت الاسلام مهدی نژاد افزود: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در موضوع رونق تولید و البته شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، ضروری است که خانواده طلاب در جهت تقویت بنیه علمی و تبلیغی خود، دغدغه‌ای درباره تأمین مایحتاج اولیه زندگی نداشته باشند و برای این امر، ایجاد مشاغل خانگی که با زی طلبگی همخوانی دارد، از سوی همکاران ما در این مرکز پیگیری می‌شود.
   وی همچنین اظهار داشت: درصورتی‌که این افراد در جهت ایجاد کارآفرینی و خوداشتغالی نیاز به گذراندن دوره‌های آموزشی مقدماتی و یا تکمیلی داشته باشند؛ می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و سپس مراجعه به مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای در استان، از ظرفیت تفاهم‌نامه منعقد شده بهره‌مند شوند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.