مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تجلیل از حجت الاسلام و المسلمین شاه بیک از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه البرز

   کد: 20366
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
   کرج/ سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز در ادامه طرح تجلیل از اساتید و استعدادهای برتر حوزه با حجت الاسلام و المسلمین شاه بیک دیدار کرد.
   تجلیل از حجت الاسلام و المسلمین شاه بیک از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه البرز

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، حجج اسلام کیهانی سرپرست مرکز خدمات استان و داوودی امام جمعه شهر اشتهارد با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمین شاه بیک، استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم و البرز، از 30 سال تلاش‌های خالصانه ایشان در تربیت شاگردان مکتب امام صادق(ع)، قدردانی کردند.
   حجت الاسلام کیهانی در این دیدار ضمن ابلاغ سلام رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، گفت: رویکرد جدید مرکز خدمات، حمایت از جامعه نخبگانی و ارائه هدفمند خدمات به طلاب و خانواده‌های ایشان است.
   حجت الاسلام و المسلمین شاه بیک در این دیدار با قدردانی از فعالیت و برنامه‌های مرکز خدمات، پیشنهادهایی را برای ارتقای خدمات مرکز ارائه کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.