مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی در سنندج برگزار شد

   کد: 20380
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
   سنندج/ کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی با حضور 25 زوج جوان طلبه در سالن جلسات کتابخانه امام خامنه‌ای شهرستان سنندج برگزار شد.
   کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی در سنندج برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی به همت این مرکز و با حضور 25 زوج جوان طلبه در کتابخانه امام خامنه‌ای سنندج برگزار شد.
   کارگاه آموزشی مشاوره با موضوع آئین همسرداری به‌صورت مشترک، با سخنرانی دکتر سلیمانی از مشاورین مجرب خانواده برگزار شد.
   وی ازدواج را یکی از مهم‌ترین تصمیمات در زندگی فردی و اجتماعی هر فرد دانست و افزود: زندگی مشترک دل‌نشین، در گرو ذهنیت مثبت از رفتار یکدیگر است.
   این کارشناس مشاوره تأکید کرد: همسرتان را بشناسید و ویژگی‌های مثبت یکدیگر را یادداشت و آن را بیان کنید؛ در این صورت راحت‌تر می‌توانید با اشتباهات یکدیگر کنار بیایید.
   برگزاری کارگاه آموزش اختصاصی ویژه خواهران با سخنرانی خانم وفا زاده از مشاوران خانواده استان و ویژه برادران با سخنرانی دکتر سلیمانی با موضوع مهارت‌های زندگی، از دیگر بخش‌های این برنامه بود.
   در ادامه، کارگاهی آموزشی با موضوع سلامت فردی و خود مراقبتی با سخنرانی خانم فتحی یونسی روانشناس و مشاوره خانواده برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.