مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان:

   حوزه‌های علمیه، کادر سازی را جدی بگیرند

   کد: 20389
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
   زاهدان/ نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان کادر سازی را وظیفه‌ای مهم و سترگ برای حوزه‌های علمیه دانست و بر آن تأکید کرد.
   حوزه‌های علمیه، کادر سازی را جدی بگیرند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، آیت الله محامی در دیدار مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و جمعی از مسئولان ستادی مرکز خدمات با اشاره به اهمیت کادر سازی در حوزه‌های علمیه تصریح کرد: البته این امر کادر سازی، اقدامی آسان نیست؛ بلکه لازم است در این راه سختی‌های زیادی را پشت سر گذاشت و مقاوم بود تا بتوان نیروهای مفیدی برای شرایط سخت و پایدار در برابر سختی‌ها و فتنه‌ها تربیت کرد.
   وی اضافه کرد: حوزه‌های علمیه این استان از نظر کمّی چه در عرصه حوزه‌های علمیه شیعی و چه در عرصه حوزه‌های علمیه اهل سنت رشد خوبی را داشته‌اند؛ اما باید اذعان کرد که با رشد کیفی فاصله داریم و از این رو لازم است تا حوزه‌های علمیه از لحاظ کیفی هم رشد خوبی را تجربه کنند.
   نماینده ولی فقیه در استان همچنین خاطر نشان کرد: شرایط امروزی به‌گونه‌ای است که تمام اسلام در برابر تمام کفر قرار گرفته و به بیان دیگر این دنیای کفر است که هجوم همه جانبه ای را در عرصه‌های مختلف به اسلام داشته که مهم‌ترین این عرصه‌ها، عرصه تهاجم فرهنگی دشمن است.
   وی افزود: امروز مهم‌ترین اقدام در این عرصه فرهنگی باید با عنایت حوزه‌های علمیه به سرانجام برسد.
   نماینده رهبر معظم انقلاب در استان در ادامه ضمن قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گفت: یکی از مراکزی که می‌تواند پیشرفت چشمگیری در سطح حوزه‌های علمیه ایجاد کند، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه است و اگر این مرکز بتواند خدماتی درست و هوشمندی ارائه دهد در عین حال می‌تواند روحیه نشاط و پیشرفت را نیز به وجود آورَد.
   گفتنی است در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام مهدی نژاد، مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های بی‌دریغ آیت الله محامی، گزارشی از خدمات این مرکز ارائه کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.