مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان معرفی شد

   کد: 20394
   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
   بندرعباس/ مراسم معارفه مدیرکل جدید مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان و قدردانی از مدیرکل سابق این مرکز برگزار شد.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان معرفی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان هرمزگان، مراسم معارفه حجت الاسلام و المسلمین حمید راحلی مدیرکل جدید مرکز خدمات استان و قدردانی از حجج اسلام و المسلمین جهانگیری مدیرکل سابق و میراحمدی سرپرست این مرکز برگزار شد.
   در این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان و حجت الاسلام و المسلمین حسام افروز معاون منابع انسانی و مالی و آقای نیکزادیان مدیرکل امور استان‌های مرکز خدمات کشور به نمایندگی از رئیس مرکز خدمات حضور داشتند.
   نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در این مراسم گفت: روحانیت در طول تاریخ وابسته به هیچ حکومت و نهاد دولتی نبوده است که یک افتخار محسوب می‌شود.
   وی افزود: همین استقلال روحانیت باعث شده در برابر حکومت‌ها بتوانند حرف خود را بزنند و از ظالم هیچ ابایی نداشته باشند.
   حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده ایجاد منابع پایدار برای حمایت از حوزه‌های علمیه را امری لازم دانست و گفت: حمایت مسئولان و بهره‌مندی از تجارب گذشتگان باعث ارتقای خدمات این مرکز خواهد شد
   همچنین، معاون منابع انسانی و مالی مرکز خدمات در سخنانی ضمن ابلاغ سلام رئیس مرکز خدمات، به تبیین رسالت و برنامه‌های این مرکز پرداخت و برای مدیرکل جدید مرکز خدمات استان هرمزگان آرزوی موفقیت کرد.
   حجت اسلام والمسلمین راحلی در این مراسم از حسن اعتماد رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قدردانی کرد و همراهی و تعامل مسئولان حوزوی استان برای ارائه خدمات مطلوب و هدفمند به حوزویان استان را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.