مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با هدف تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی؛

   نهمین جشنواره آواهای انقلابی در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد

   کد: 20403
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
   مجتمع ولایت/ در خجسته ایام چهل و یکمین فجر انقلاب و با هدف تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی، جشنواره آواهای انقلاب در مجتمع آفتاب ولایت مشهد برگزار شد.
   نهمین جشنواره آواهای انقلابی در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، مدارس معارفی مشهد با همکاری مجتمع آفتاب ولایت نهمین جشنواره آواهای انقلابی را با هدف تبیین آرمان‌های انقلاب اسلامی برگزار کردند.
   خانم وحدانی پور مدیر این طرح در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در جامعه کنونی که متأسفانه هنر موسیقی از نظر ارزشی سیری رو به قهقرا طی می‌کند، مدارس علوم و معارف اسلامی شهید مطهری در اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم قوی شدن جوانان تلاش می‌کند تا در ارتقای هنر شعر و آوای مذهبی و ارائه الگویی مناسب در این زمینه گامی کوچک بردارد.
   وی بزرگداشت ایام دهه فجر و تجدید بیعت با انقلاب، امام و رهبری، ترویج ارزش‌های دینی و دفاع مقدس در قالب هنرهای آوایی، ایجاد روحیه نشاط و شادابی با رویکرد اسلامی، توانمندسازی دانش آموزان در سرودن قطعات ادبی در قالب مذهبی، اجرا و ارائه به سبک اسلامی در هنرهای آوایی، بالا بردن روحیه تعامل و همکاری و خلاقیت در فضای هنر متعالی را از اهم اهداف این طرح برشمرد.
   وی به گروه‌های شرکت کننده در این طرح اشاره کرد و گفت: دو گروه از مجموعه حوزه مطهر، دو گروه از دانشگاه مطهری، پنج گروه از شعبه حسنیه دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری، سه گروه از دبیرستان شهید مطهری شعبه فاطمیه و یک گروه از دبیرستان شهید مطهری شعبه نرجس شرکت کردند.
   وحدانی درباره نحوه اجرای طرح افزود: دانش آموزان هر کلاس با همکاری یکدیگر در مدت زمان‌معین در مضامینی انقلاب، رهبری، دفاع مقدس، بصیرت، مسائل روز و ائمه اطهار شروع به سرودن و خلق شعر و آهنگسازی بدون استفاده از آلات موسیقی چون تکنیک‌های چند صدایی به رقابت پرداختند و توسط هیئت داوران از نظر محتوا، مضمون، آهنگسازی، مهارت اجرا و زمان بندی مورد داوری قرار گرفتند.
   وی در پاسخ به این پرسش که چه گروه‌هایی حائز رتبه شدند، گفت:در مراسم اختتامیه، با اختلاف امتیاز کم پایه دوازدهم دبیرستان مطهری شعبه حسینیه و دانشگاه مطهری حائز رتبه اول و دوم شدند و هدیه معنوی مفاتیح الحیات به همه گروه‌های شرکت کننده تقدیم شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.