مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیران مرکز خدمات و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان البرز دیدار کردند

   کد: 20434
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
   کرج/ سرپرست مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیر مرکز مدیریت خواهران استان البرز به منظور افزایش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   مدیران مرکز خدمات و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان البرز دیدار کردند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، حجت الاسلام کیهانی سرپرست مرکز خدمات استان با حجت الاسلام طاهر مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان و معاونان این مرکز دیدار و گفتگو کرد.
   سرپرست مرکز خدمات استان در این نشست ضمن تبیین رسالت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و تشریح برخی فعالیت‌های آن در زمینه‌های گوناگون فرهنگی، رفاهی و سلامت و درمان، به پرسش‌های مسئولان مرکز مدیریت درباره تشکیل پرونده و نحوه پذیرش طلاب جدیدالورود در سامانه سخا و همچنین نحوه تمدید پرونده فارغ‌التحصیلان پاسخ داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.