مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • فرزندان ممتاز تحصیلی کلاس‌های دوم و سوم ابتدایی طلاب قم تجلیل شدند

   کد: 20462
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
   قم/ همایش تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی کلاس‌های دوم و سوم ابتدایی طلاب و روحانیون استان قم با عنوان «غنچه‌های امید انقلاب» برگزار شد.
   فرزندان ممتاز تحصیلی کلاس‌های دوم و سوم ابتدایی طلاب قم تجلیل شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم، همایش تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی کلاس‌های دوم و سوم ابتدایی طلاب و روحانیون استان با عنوان «غنچه‌های امید انقلاب» برگزار شد.
   این همایش صبح روز پنج‌شنبه ویژه ممتازین پسر و عصر این روز ویژه ممتازین دختر در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
   سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری ویژه والدین و برگزاری برنامه‌های شاد و مفرح و مسابقه ویژه ممتازین از بخش‌های مختلف این همایش بود.
   همایش تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیون به همت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سراسر کشور برگزار می‌شود. از اهداف این همایش ارج نهادن به مقام علم و علم‌آموزی، ارتقای سطح علمی خانواده‌های طلاب، ایجاد شور و هیجان علمی و ارتقای عزت‌نفس فرزندان طلاب در مدرسه و جامعه است.
   گفتنی است، همایش تجلیل از ممتازین تحصیلی استان قم در مقاطع بالاتر در هفته‌های آتی برگزار و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.