مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نود و سومین دوره همایش تلبس در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد

   کد: 20508
   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
   مجتمع ولایت/ نود و سومین دوره همایش تلبس با عنوان ردای بهشتی به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد.
   نود و سومین دوره همایش تلبس در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، نود و سومین دوره همایش تلبس با عنوان ردای بهشتی به همت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد.
   برگزاری کارگاه‌های آموزشی با موضوع‌های بایدها و نبایدهای تلبس و سبک زندگی در دو کارگاه مجزا ویژه طلاب و خانواده آنان از برنامه‌های این همایش سه روزه بود.
   همچنین در روز سوم همایش کارگاه مشترکی با موضوع روش‌های موفقیت توسط حجت الاسلام و المسلمین ساعیان از اساتید مشاوره استان برگزار شد.
   گفتنی است، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به ‌منظور ارج نهادن به طلابی که اقدام به تلبس دائمی می‌کنند، با هدف تشویق و فرهنگ سازی ارزش تلبس، طرح "ردای بهشتی" را اجرا می‌کند. تجلیل و تکریم لباس مقدس روحانیت، تشویق طلاب به این امر و توجه دادن خانواده‌ها و فرزندان به قداست لباس روحانیت و نیز حمایت معنوی از خانواده طلاب اهداف این طرح است.

   در حال حاضر برنامه "ردای بهشتی" در مشهد مقدس، به‌صورت خانوادگی برگزار می‌شود و طلاب می‌توانند پس از دریافت مجوز تلبس، با مراجعه به سایت معاونت تهذیب و یا مراجعه حضوری به آن معاونت، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.