مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مسئول نمایندگی مرکز خدمات در شهرستان لارستان:

   کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت در مدارس علمیه لارستان برگزار می‌شود

   کد: 20525
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
   لار/ مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه لارستان در دیدار با مدیر مدرسه علمیه برادران این شهرستان از برگزاری کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت در مدارس علمیه شهرستان خبر داد.
   کارگاه‌های آموزشی بهداشت و سلامت در مدارس علمیه لارستان برگزار می‌شود

   به گزارش روابط عمومی نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه لارستان، حجت الاسلام زاهدی مسئول نمایندگی این مرکز که برای اطلاع‌رسانی برنامه‌های این مرکز به مدرسه علمیه برادران شهر لار رفته بود، در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین رمضانی، مدیر این مدرسه علمیه، ضمن شرح کلی فعالیت‌های مرکز خدمات در خدمت‌رسانی به طلاب و خانواده‌های آنان گفت: مرکز خدمات از ابتدای تأسیس خود تا به امروز، برنامه‌های فراوانی در عرصه سلامت و تندرستی حوزویان داشته است.
   وی در ادامه درباره برگزاری دوره‌های آموزشی ارتقای فرهنگ سلامت از سوی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه بیان کرد: یکی از تلاش‌های این مرکز، آگاهی رساندن به جامعه هدف خود درباره پیشگیری از بیماری هاست که با توجه به تفاهم‌نامه مشترک با دانشگاه علوم پزشکی و معاونت بهداشت لارستان مقرر شده تا از حضور و دانش کارشناسان خبره آن مراکز جهت آموزش طلاب استفاده شود.
   در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین رمضانی نیز با ابراز خشنودی از تأسیس نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در شهرستان لار اظهار داشت: بحمدالله کارهای بسیار خوبی از زمان تأسیس نمایندگی مرکز خدمات در این منطقه از کشور شروع شده که امیدواریم این تلاش‌ها در موضوع معیشت طلاب و خانواده‌های آنان بیش از پیش دنبال شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.