مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قدردانی رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از فعالیت‌های سلامت‌محور مرکز خدمات

   کد: 20526
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳
   زاهدان/ رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان از فعالیت‌های سلامت محور این مرکز قدردانی کرد.
   قدردانی رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از فعالیت‌های سلامت‌محور مرکز خدمات

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان ضمن تقدیر از تلاش‌های این مرکز در امور سلامت و درمان طلاب و روحانیون، به ظرفیت‌های موجود در حوزه سلامت کشور به‌ویژه در این استان اشاره کرد و بیان داشت: ما آماده هرگونه همکاری با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در کمک به سلامت و درمان طلاب و روحانیون عزیز و خانواده‌های ایشان هستیم و از هیچ‌گونه تلاشی در این جهت دریغ نخواهیم کرد.
   حجت الاسلام حمید مهدی نژاد در این دیدار گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات استان ارائه کرد و توجه بیشتر نهادهای ذیربط به مقوله سلامت در استان به‌ویژه طلاب و روحانیون شیعه و سنی را خواستار شد.
   وی افزود: از آنجایی که پیشگیری مقدم بر درمان است؛ مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان نیز به شکل دوره‌ای و مستمر و با برگزاری کلاس‌های مختلف در سطح حوزه‌های علمیه این استان، تمام تلاش خود را برای ارتقای بهداشت و سلامت جامعه هدف خود انجام می‌دهد.
   مدیرکل مرکز خدمات با بیان اینکه نهادهای دولتی باید توجه ویژه‌ای به حوزه سلامت افراد داشته باشند؛ خواستار همکاری بیشتر بیمارستان‌های دولتی و مراکز درمانی تخصصی استان سیستان و بلوچستان با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه این استان شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.