مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کارگاه آموزشی ارتقای سلامت در مدرسه علمیه امام علی بن ابیطالب (ع) لار برگزار شد

   کد: 20528
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
   لار/ کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت با موضوع «سرطان و راه‌های جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های حاد تنفسی» در مدرسه علمیه برادران شهرستان لار برگزار شد.
   کارگاه آموزشی ارتقای سلامت در مدرسه علمیه امام علی بن ابیطالب (ع) لار برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی لارستان، کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت با موضوع " شناخت سرطان و راه‌های جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های حاد تنفسی (آنفولانزا و کرونا ویروس) " با هدف افزایش سطح آگاهی و عملکرد طلاب در مدرسه علمیه امام علی بن ابیطالب (علیه‌السلام) شهرستان لار برگزار شد.
   این کارگاه که در دو جلسه با استفاده از کارشناسان معاونت بهداشت لارستان برگزار شد، طلاب از نحوه شیوع بیماری‌های تنفسی در فصول مختلف سال به ویژه بیماری "کرونا ویروس جدید" اطلاع کافی پیدا کردند و راه‌های پیشگیری از ابتلا به این بیماری‌ها و همچنین علائم بیماری سرطان را آموزش دیدند.
   حجت الاسلام زاهدی مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در لار در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از همکاری معاونت بهداشت گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی ارتقای فرهنگ سلامت یکی از فعالیت‌های مرکز خدمات در راستای جلوگیری از بروز بیماری‌های واگیردار و غیر واگیر در جمع طلاب و خانواده محترم ایشان است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.