مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تقدیر از استعداد برتر حوزوی استان سیستان و بلوچستان

   کد: 20529
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
   زاهدان/ مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان از استعداد برتر حوزوی این استان تجلیل کرد.
   تقدیر از استعداد برتر حوزوی استان سیستان و بلوچستان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجج اسلام مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان و اکرامی مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان زابل با حضور در منزل حجت الاسلام خواجه داد، از استعدادهای برتر حوزوی این استان، از وی و خانواده‌اش تقدیر کردند.
   در این دیدار، مدیر کل مرکز خدمات استان ضمن تبیین برنامه‌های مرکز خدمات و اداره کل حمایت از جامعه نخبگانی حوزوی و با اشاره به جایگاه عالمان دینی و نقش نخبگان در کشور خاطر نشان کرد: حوزه‌های علمیه باید در جهت پرورش نخبگان و توجه به مشکلات آنان دست به کار شوند و نگذارند که مشکلات معیشتی و اقتصادی سبب عقب ماندگی تحصیلی طلاب شود.
   وی افزود: در عین حال ضروری است طلاب جوان هم با توجه به ظرفیت‌های فراوان حوزه‌های علمیه در حوزه علم آموزی، بهترین بهره را از فرصت دوران جوانی خود در جهت کسب علوم الهی ببرند و بدانند که چشم امید نظام اسلامی به همین جامعه نخبگانی به‌ویژه نخبگان حوزوی است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.