مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • فرزندان ممتاز تحصیلی روحانیون شهرستان‌های سنندج و کامیاران تجلیل شدند

   کد: 20551
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
   سنندج/ همایش تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی مقاطع ابتدایی و متوسطه طلاب و روحانیون شهرستان‌های سنندج و کامیاران برگزار شد.
   فرزندان ممتاز تحصیلی روحانیون شهرستان‌های سنندج و کامیاران تجلیل شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، همایش تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی مقاطع ابتدایی و متوسطه طلاب و روحانیون شهرستان‌های سنندج و کامیاران روز پنجشنبه اول اسفند ماه با حضور 160 ممتاز تحصیلی برگزار شد.
   این همایش روز پنجشنبه در سالن اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی استان کردستان برگزار شد.
   خیرمقدم گویی حجت الاسلام حسینی فر مدیرکل مرکز خدمات استان و برنامه‌های شاد و مفرح و مسابقه از بخش‌های مختلف این همایش بود.
   همایش تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی روحانیون به همت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سراسر کشور برگزار می‌شود. از اهداف این همایش ارج نهادن به مقام علم و علم‌آموزی، ارتقای سطح علمی خانواده‌های طلاب و ایجاد شور و هیجان علمی در فرزندان روحانیون است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.