مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز معرفی شد

   کد: 20582
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
   کرج/ مراسم معارفه مدیرکل جدید مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز و قدردانی از مدیرکل سابق این مرکز برگزار شد.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز معرفی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، مراسم معارفه حجت الاسلام والمسلمین مسعود انصاری مدیرکل جدید مرکز خدمات استان و قدردانی از حجت الاسلام کیهانی سرپرست این مرکز برگزار شد.
   در این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه و مدیر کل سابق مرکز خدمات البرز و آقای نیکزادیان مدیرکل امور استان‌های مرکز خدمات کشور به نمایندگی از رئیس مرکز خدمات حضور داشتند.
   در ابتدای مراسم، حجت الاسلام و المسلمین ستوده با معرفی کارکنان مرکز خدمات استان گفت: اگر پیشرفتی برای این مرکز حاصل شد توسط تلاش‌ها و مجاهدت‌های بی‌وقفه این عزیزان بود و از این جهت بر خود فرض می‌دانم از کارکنان مرکز تشکر و قدردانی کنم.
   همچنین، آقای نیکزادیان مدیرکل امور استان‌ها در سخنانی ضمن ابلاغ سلام رئیس مرکز خدمات، از زحمات و تلاش‌های حجت الاسلام کیهانی در خدمت به سربازان حضرت ولیعصر(عج) تشکر و قدردانی کرد و گفت: جابجایی و تغییر نیرو در هر سازمانی طبیعی است و این جابجایی منشأ خیر و موجب رشد و بالندگی است.
   وی افزود: هر تحولی یک انتظار و توقع جدیدی را در پی دارد لذا برای پیشرفت روزافزون در این مرکز تمامی همکاران کمال همکاری را با مدیرکل جدید داشته باشند.
   در ادامه، حجت‌الاسلام انصاری مدیرکل جدید مرکز خدمات استان خدمت به طلاب را امری مقدس دانست و ابراز کرد: برای پیشبرد اهداف مجموعه، کار جمعی در اولویت است و برای تحقق اهدافمان در این مرکز حمایت مدیرکل سابق و مشاوره‌های ایشان و تعامل همکاران در مرکز را خواهانم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.