مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • طلاب مدارس علمیه شهرستان زابل با فعالیت‌های مرکز آشنا شدند

   کد: 20606
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان با مدیران، اساتید و طلاب مدارس علمیه شهرستان زابل دیدار و گفتگو کرد.
   طلاب مدارس علمیه شهرستان زابل با فعالیت‌های مرکز آشنا شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان با حضور در شهرستان زابل با مدیران، اساتید و طلاب مدارس علمیه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
   در ابتدای این دیدارها، مدیرکل مرکز خدمات استان به تشریح برنامه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان پرداخت و تأکید کرد: یکی از رسالت‌های مرکز خدمات ارائه خدمات هدفمند و خالصانه به طلاب و روحانیون عزیز است.
   وی با اشاره به تأکید رئیس مرکز خدمات کشور در خصوص توجه به استعدادهای برتر حوزوی و ضمن اشاره به برنامه‌های مرکز در حمایت از جمعه نخبگانی حوزه، به طلاب جوان توصیه کرد: از فرصت جوانی به بهترین شکل ممکن در جهت ارتقای سطح علمی خودشان بهره ببرند و نگذارند که این فرصت‌ها از دست برود.
   مدیرکل مرکز خدمات استان افزود: یک طلبه زمانی می‌تواند در جامعه تأثیرگذار باشد که از توان علمی بالایی برخوردار باشد.
   در پایان این دیدارها، مدیرکل مرکز خدمات استان به پرسش‌های طلاب درباره فعالیت‌های مرکز خدمات پاسخ داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.