مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان با امام جمعه شهرستان زابل

   کد: 20607
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان با امام جمعه زابل دیدار و گفتگو کرد.
   دیدار مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان با امام جمعه شهرستان زابل

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان با امام جمعه و مدیران مدارس سفیران هدایت و دارالولایه شهرستان زابل دیدار و گفتگو کرد.
   حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل ضمن عرض خیرمقدم به مسئولان استانی از فعالیت‌های مرکز خدمات قدردانی کرد و الطاف و عنایات خاص مقام معظم رهبری به این مرکز را شایسته تشکر دانست.
   امام جمعه شهرستان زابل با اشاره به امکانات ضعیف فرهنگی و ورزشی این منطقه، توجه بیشتر به طلاب و روحانیان مناطق محروم را خواستار شد و بر اولویت‌ بندی در خدمت‌رسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته تأکید کرد.
   در ابتدای این دیدار، حجت‌الاسلام مهدی نژاد ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌های انجام شده و فعالیت‌های پیش روی این مرکز در سال جاری و با بیان این‌که رویکرد فرهنگی در توجه به خانواده‌های طلاب و روحانیان در دستور کار مرکز خدمات حوزه علمیه قرار دارد، تجلیل از ممتازان تحصیلی و برگزاری برنامه‌های فرهنگی از جمله اردوهای خانوادگی و سفرهای زیارتی برای ارتقای سطح معنویت توأم با ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین خانواده‌های طلاب را ازجمله این رویکردها عنوان کرد.
   در ادامه این دیدار حجج اسلام کیخا و سیدالحسینی مدیران مدارس دارالولایه وسفیران هدایت شهرستان زابل ضمن ارائه گزارشی از وضعیت طلاب مدارس زابل خواستار توجه بیشتر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان به طلاب آن مدارس شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.