مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار مدیرکل مرکز خدمات سیستان و بلوچستان با زوج‌های جوان طلبه زابل

   کد: 20608
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان با تعدادی از زوج‌های جوان طلبه در شهرستان‌ زابل دیدار و گفتگو کرد.
   دیدار مدیرکل مرکز خدمات سیستان و بلوچستان با زوج‌های جوان طلبه زابل

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام حمید مهدی نژاد مدیرکل مرکز خدمات استان با حضور در منزل تعدادی از زوج‌های جوان طلبه در شهرستان‌ زابل ضمن تبریک آغاز زندگی مشترک به زوج‌های جوان، در جریان مشکلاتشان قرار گرفت.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدارها جایگاه طلاب و نقش آنها در رفع مشکلات جامعه را تبیین کرد و به معرفی برنامه‌ها و فعالیت‌های مرکز خدمات پرداخت.
   وی افزود: طلاب بایستی با حوزه ارتباط مستمر داشته باشند و از آثار و برکات آن مانند تحصیل و تقویت روحیه جهادی و معنویات بهره‌مند گردند و با تبلیغ و تدریس به رسالت خود عمل کنند.
   گفتنی است، در این دیدارها حجج اسلام اکرامی فر، سیدالحسینی و کیخا مدیران مدارس علمیه برادران شهرستان زابل، مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان را همراهی کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.