مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان شهرهای اهر و کلیبر تجلیل شدند

   کد: 20621
   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
   تبریز/ همایش تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیون شهرهای اهر و کلیبر به همت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
   فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان شهرهای اهر و کلیبر تجلیل شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، همایش تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیون شهرستان اهر و کلیبر روز جمعه 26 اسفند ماه در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی شهر اهر برگزار شد.
   در این همایش، حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده امام جمعه این شهرستان ضمن با ارزش دانستن فعالیت‌های فرهنگی مرکز خدمات، این برنامه‌ها را در انسجام‌بخشی به خانواده‌های طلاب و روحانیون مؤثر دانست و به تشریح نقش همسران طلاب در موفقیت رسالت خانواده‌های ایشان پرداخت.
   برگزاری برنامه‌های شاد و مفرح و مسابقه، ویژه ممتازین تحصیلی از برنامه‌های این همایش بود.
   همچنین کارگاه مشاوره با موضوع ارتباط صمیمی در خانواده با سخنرانی حجت الاسلام یوسفی از مشاوران خانواده استان ویژه والدین ممتازین برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.