مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • گسترش همکاری مرکز خدمات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی

   کد: 20629
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲
   تبریز/ نشست مشترک مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی به منظور هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌های متقابل دو مجموعه برگزار شد.
   گسترش همکاری مرکز خدمات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالفضل موسوی مدیرکل مرکز خدمات استان در این نشست ضمن تبریک اعیاد رجبیه به معرفی و تبیین فعالیت‌های مرکز خدمات در همسویی با رسالت و برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت و بیان داشت: ترکیب جمعیتی و پراکندگی طلاب و روحانیون استان نشان می‌دهد که همکاری این دو اداره کل می‌تواند سبب گسترش خدمات ارزشمند فرهنگی باشد.
   وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و ضرورت ارائه برنامه هدفمند در راستای نیل به سبک زندگی اسلامی مُصرّح در بیانیه، اقدامات معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات را معرفی کرد.
   مدیر کل مرکز خدمات استان تشکیل انجمن اهل قلم حوزه را از برنامه‌های مشترک دو مجموعه دانست و تأکید کرد: در قالب این انجمن می‌توان خدمات ارزشمندی را انجام داد.
   در ادامه جلسه، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز هر دو مجموعه را از پیشگامان فعالیت‌های فرهنگی در سطح استان برشمرد و گفت: هرگونه فعالیت و استفاده از ظرفیت طلاب و روحانیون و خانواده‌های آنان در امر نهادینه سازی فرهنگ اسلامی ایرانی بسیار مهم و تأثیرگذار خواهد بود.
   محمدپور ایده تشکیل انجمن طلاب اهل قلم را یک رخداد ارزشمند در استان دانست و افزود: حضور اهل علم، قلم و فکر در این انجمن به استفاده از ظرفیت پژوهشی استان در تولید محتوای علمی و استفاده از آن در تدوین برنامه‌های فرهنگی و تصمیم سازی فرهنگی استان و حرکت به سمت یک مهندسی فرهنگی فاخر کمک می‌کند.
   در این نشست مشترک و بر اساس توافق مدیران کل دو نهاد، مقرر شد تا معاونان فرهنگی جهت اجرایی کردن نکات مطرح شده برنامه‌ریزی و اقدام کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.