مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • همایش انقلاب اسلامی و خانواده تراز انقلابی در تبریز برگزار شد

   کد: 20665
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
   تبریز/ همایش انقلاب اسلامی و خانواده تراز انقلابی با حضور خانواده‌های طلاب و روحانیون استان آذربایجان شرقی در آستان مقدس سید حمزه علیه‌السلام تبریز برگزار شد.
   همایش انقلاب اسلامی و خانواده تراز انقلابی در تبریز برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، این همایش به همت معاونت امور فرهنگی و معیشت مرکز خدمات استان با عنوان "انقلاب اسلامی و خانواده تراز انقلاب اسلامی" و با حضور حجت الاسلام و السملمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و بیش از 400 نفر از خانواده‌های طلاب و روحانیون برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین فقیه استاد حوزه علمیه استان در این همایش به کارکردهای انقلاب اسلامی در جامعه ایرانی پرداخت و به بیان دستاوردهای نظامی اسلامی در بستر جامعه و خانواده‌ها پرداخت.
   وی همبستگی و انسجام خانواده‌ها در جامعه را بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی نظام دانست و موفقیت روحانیون در رسالت تبلیغی را مرهون انسجام هرچه بیشتر خانواده‌ها دانست.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین سید شهاب‌الدین حسینی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ضمن استقبال از حضور خانواده‌های طلاب در آستان مقدس امامزاده سید حمزه علیه‌السلام در سخنانی به نقش حضور خانواده‌ها در این اماکن پرداخت و ارتقای فرهنگ وقف را مرهون تبلیغ و نشر آن از طرف مبلغین دانست.
   حجت الاسلام عابدی معاون امور فرهنگی و معیشت مرکز خدمات استان ضمن خیر مقدم به تمامی خانواده‌های شرکت‌کننده در این همایش، به شاخص‌های خانواده‌های انقلابی و ابعاد خانواده اسلامی ایرانی در منظر مقام معظم رهبری اشاره کرد و به معرفی کتاب مطلع عشق (گزیده‌ای از رهنمودهای مقام معظم رهبری به زوج‌های جوان) پرداخت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.