مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه کمیته سلامت مراکز حوزوی استان کردستان برگزار شد

   کد: 20667
   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
   سنندج/ جلسه کمیته سلامت مراکز حوزوی استان کردستان در مرکز خدمات برگزار شد.
   جلسه کمیته سلامت مراکز حوزوی استان کردستان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، جلسه کمیته سلامت مراکز حوزوی استان با حضور حجج اسلام صالحی معاون مرکز مدیریت خواهران و مؤمنی معاون مرکز مدیریت برادران، آقایان موسوی زاده و اردلان معاون و کارشناس سلامت مرکز خدمات و گرامیان کارشناس مرکز بزرگ اسلامی استان برگزار شد.
   در ابتدای جلسه معاون سلامت مرکز خدمات استان ضمن عرض خیر مقدم به اعضا جلسه و تشکر برای همکاری مراکز حوزوی در برگزاری کارگاه‌های آموزشی ارتقای سلامت، گفت: برای رسیدن به اهدافمان در خدمات رسانی به طلاب و خانواده‌های روحانیون به همکاری بیش از پیش تمام مراکز حوزوی نیاز داریم.
   وی پیشنهاد کرد: کارگاه‌های سلامت در حوزه‌های علمیه به صورت مستمر برگزار شود و در کنار آموزش‌های علمی، زمانی برای آن در نظر گرفته شود.
   در ادامه، هر یک از اعضا به بیان پیشنهادهای خود درباره موضوع جلسه پرداختند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.