مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار با امام جمعه شهرستان علامرودشت

   کد: 20670
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
   لار/ مسئول مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی لارستان با امام جمعه شهرستان علامرودشت دیدار و گفتگو کرد.
   دیدار با امام جمعه شهرستان علامرودشت

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نمایندگی لارستان، حجت الاسلام زاهدی مسئول این نمایندگی با حضور در شهرستان علامرودشت با حجج اسلام و المسلمین باقر نیا امام جمعه و رضایی مسئول مدرسه علمیه امام علی بن ابیطالب (علیه‌السلام) این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
   مسئول نمایندگی مرکز خدمات در لارستان ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌های جاری مرکز خدمات، درباره دلایل تأسیس و ایجاد نمایندگی در منطقه جنوب فارس توضیحاتی را ارائه کرد.
   امام جمعه شهرستان علامرودشت با اظهار خشنودی از راه‌اندازی نمایندگی مرکز خدمات در جنوب استان فارس، توجه بیشتر به شهرستان علامرودشت را خواستار شد و گفت: با وجود اینکه شهرستان علامرودشت در یکی مناطق محروم استان فارس قرار دارد ولی، حوزه علمیه این شهرستان در سطوح اول و دوم مشغول تربیت سربازان حضرت ولی عصر(عج) است و انتظار می‌رود مسئولان مربوطه نگاه ویژه‌ای به منطقه داشته باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.