مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی مقطع ابتدایی شهرستان تبریز

   کد: 20708
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳
   تبریز/ همایش تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی مقطع ابتدایی طلاب و روحانیون شهرستان تبریز در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.
   تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی مقطع ابتدایی شهرستان تبریز

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، همایش تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی مقطع ابتدایی شهرستان تبریز با حضور بیش از 750 نفر در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.
   دکتر ابراهیم پور استاد و مشاور خانواده در کارگاهی با موضوع «فرزند پروری» به بررسی سبک‌های تربیت فرزند و تعریف فرزند نخبه پرداخت و با توجه به جامعه مخاطب حاضر در همایش بایسته‌های فرزندپروری در سنین 8 الی 13 ساله اشاره کرد.
   در ادامه، کارگاه آموزشی سواد رسانه با حضور دکتر حمیدنیا از اساتید رسانه استان برگزار شد. در این کارگاه خانواده‌ها با آسیب‌های فضای مجازی، تأثیرات بازی‌های کامپیوتری و فضای مجازی بر کودکان و نوجوانان آشنا شدند.
   برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی مانند تیراندازی، تیرو کمان، توپ در سبد، طناب‌کشی و ... و تجلیل از ممتازین و برگزیدگان این مسابقات از دیگر بخش‌های این همایش بود.
   در حاشیه این همایش نمایشگاه دستاوردهای مشاغل خانگی خانواده‌های طلاب و روحانیون برگزار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.